Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

O nás

Jak to celé vzniklo ...

Jsme dva bráchové, kteří se už od malička pobyhují v prostředí tvorby webových projektů. Naším klíčem k úspěchu jsou kvalitní produkty, které je důležité umět prodávat. S tímto nám pomáhá náš obchoďák, který má za sebou bohaté zkušenosti s prodejem. Máme letité profesionální zkušenosti a rozhodli jsme se spojit síly a pomáhat malým i velkým podnikatelům. Spousta webových stránek na internetu jsou vyráběny pomocí starých technologií, které nevyužívají maximálního potenciálu dnešní doby. My vytváříme webové stránky za příznivé ceny a zároveň používáme nejmodernější technologie, které se nabízí. Zabýváme se kromě tvorby webových stránek také jeho správou, vytvářením designu, obsahu a mnoho dalšího.

... kam bychom se rádi dostali ...

Naším cílem je především mít stálé zákazníky, kteří budou s našimi službami spokojeni a budou nás dále doporučovat. Chtěli bychom vybudovat prosperující značku, která se zabývá problematikou tvorby webových stránek a posouvat se dál ve zkvalitňování nabízených služeb.

... a tohle je naše sestava!

ts.about.people.card.lukasnameLukáš KaletaCEO, Designer, DeveloperLukáš je zakladatel projektu a také vývojář, který má za sebou letité zkušenosti v oblasti tvorby webových či mobilních aplikací.
ts.about.people.card.ladanamets.about.people.card.lada.namets.about.people.card.lada.positionts.about.people.card.lada.description
ts.about.people.card.jannameJan GrundzaObchodníkHonza je talentovaný obchodník, který se zabývá vyhledáváním nových přiležitostí, nových zákazníku a nových projektů.